Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinestargres blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
5366 odwiedzin | wpisów: 3, komentarzy: 3, artykułów: 5, obserwuje: 3

Płytki podłogowe nie tylko w łazience

autor: stargres blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Płytki z kolekcji Siena wyglądaj nowocześnei

Płytki gresowe to świetne rozwiązanie na wykończenie podłóg nie tylko w kuchni czy łazience. Stargres posiada w swojej ofercie również płytki podłogowe tworzone z myślą o salonach, przedpokojach czy korytarzach. Ich zastosowanie niesie ze sobą wiele zalet.

1. Łatwość czyszczenia płytek podłogowych

Płytki podłogowe są bardzo łatwe do czyszczenia i pielęgnacji. Do ich umycia wystarczy użyć zwykłego mopa i standardowych środków czystości. Płytki nie nasiąkają, dlatego nie trzeba się martwić rozlaną wodą, jak mato miejsce w przypadku paneli. Płytki gresowe idealnie sprawdzą się w mieszkaniach, w których są małe dzieci (szczególnie kiedy raczkują) albo zwierzęta domowe i zależy nam na utrzymaniu porządku.

Płytki w salonie łatwo utrzymać w czystości n

2. Płytki podłogowe to bardzo trwały materiał

Płytki gresowe doskonale sprawdzą się w miejscach często użytkowanych lub narażonych na uszkodzenia. Płytki podłogowe są odporne na zadrapania czy przetarcia spowodowane częstym użytkowaniem. Płytki z gresu w naszym salonie wytrzymaj zdecydowanie dłużej niż panele podłogowe.

Płytki gresowe są odporne na przetwrcia

3. Płytki gresowe odporne na zmiany temperatur

Płytki podłogowe wykonane zgresu charakteryzują się wyjątkową odpornością na zmiany temperatur. Jest to bardzo istotna właściwość w przypadku prac wykończeniowych na zewnątrz budynku, ale może się okazać nie bez znaczenia również wewnątrz mieszkania. Płytki podłogowe sprawdzą się doskonale w salonie z kominkiem, gdzie występują duże zmiany temperatur - szczególnie w bliskiej odległości paleniska. 

Płytki to idealne rozwiązanie do salonu z kominkiem

4. Płytki podłogowe są odporne na wilgoć

Współczesne domy są zaizolowane do granic możliwości. W pogoni za utrzymaniem ciepła do domów kupuje się superszczelne okna, a ściany i sufity izoluje się styropianem. Niestety efektem ubocznym zatrzymanego ciepła jest również zatrzymanie wilgoci. Para powstała w wyniku gotowania czy kąpieli pozostaje w mieszkaniu, a to źle działa na panele podłogowe. Problem znika, kiedy na podłogach w całym mieszkaniu położymy płytki gresowe, które nie napuchną, ani się nie podnios ąpod wpływem wilgoci.

Płytki gresowe sprawdzą się w wilgotnych mieszkaniach

5. Płytki gresowe doskonałe do ogrzewania podłogowego

Do ogrzewania podłogowego idealnie sprawdzają się posadzki, które dobrze przewodzą ciepło i nie odkształcają się pod wpływem dużych zmian temperatur. Najlepiej sprawdzają się płytki gresowe, które mają najwyższe wskaźniki przewodzenie ciepła i doskonałą wytrzymałość.

Zobacz kolekcje płytek Stargres http://stargres.pl/pl/kolekcje